سوالات متداول

در زیر سوالات متداول وجود دارد ، شما ممکن است جواب سوال خود را بیابید

اگر سوال خود را نیافتید میتوانید از بخش تماس باتماس با ما، سوال خود را مطرح کنید و در صورتی که سوال بیشتر مشتریان عزیز باشد آنها در این بخش قرار خواهیم داد.

خودآبیار هوشمند ادیب چیست؟

این محصول از یک مخزن تاشونده آب، فیتیله نخی آبرسان و یک لوله انتقال آب به مخزن به همراه نشانگر موجودی آب طراحی شده است، به دلیل حالت انعطافی مخزن آب، قابل استفاده در انواع گلدان ها (با قطر و ارتفاع بیشتر از 20 سانتی متر) را دارد و بدون نیاز به برق و باطری میتواند آبیاری گل و گیاه خانگی را به عهده بگیرد.

مقاله معرفی خودآبیار هوشمند گل و گیاه ادیب

این محصول مناسب کیست؟

اگر جزو افراد زیر هستید این خودآبیار هوشمند به شما بسیار کمک میکند:

  1. اگر فرصت آبدهی مداوم و نگداری از گل و گیاه را ندارید.
  2. اگر به سفر یا ماموریت های کاری میروید و نگرانی آبدهی به گل ها را دارید.
  3. اگر فراموش میکنید چه زمانی به گل ها آب بدهید و گل دچار تنش آبی میشود.
  4. اگر تازه کار هستید و دانش کافی از میزان آبدهی به گل و گیاه را ندارید.
  5. اگر میخواهید نشاط و سرحالی گل و گیاهتون افزایش پیدا کند.
  6. نگران هزینه ش نباشید تلاش کردیم که مقرون به صرفه باشد

با توجه به ارزش افزوده ای که این محصول خلق میکند تمام خانواده ها، ادارات، سازمان ها و … که علاقه مند به گل و گیاه هستند میتوانند از این محصول استفاده کنند که علاوه بر افزایش عمر گل و گیاه ها و حفظ نشاط و شادآبی آنها نیز حداقل کار انسانی را دارد.

هزینه این خودآبیار ها چه قدر است؟

با توجه به اینکه طراحی این محصول بهینه است سعی شده است بخش های اضافه یا کم اهمیت حذف شود، بنابراین این محصول مقرون به صرفه است.

چرا باید این محصول را بخرم؟

با  خودآبیار ادیب سعی شده است کمترین میزان صرف وقت شما برای آبیاری و به ارمغان آوردن حداکثر نشاط و شادابی گل گیاها را داشته باشد.

از آنجا که با این محصول دیگر نیاز نیست هنگام آبدهی خاک گل را غرق آب کنید، بنابراین مواد مغذی خاک شسته نمیشود و به مدت طولانی تری در خاک باقی میماند

خودآبیار ادیب مناسب چه گلدان هایی است

یکی از مزیت هایی که این محصول به علت حالت کششی مخزن و لوله آب ورودی دارد، امکان تعبیه در گلدان هایی با قطر و ارتفاع بیش از 20 سانتی متر را دارد و این محصول گلدان های دایره ای ، مربعی، مستطیلی، کشیده و …  را به راحتی خودآبیار میکند.

خودآبیار ادیب به چه شکلی کار میکند؟

با توجه به مخزن آب و فیتیله محصول، خاک گل یا گیاه همیشه در یک رطوبت مناسب قرار خواهد گرفت که این خود باعث نشاط و شادابی و کمک به رشد و زایش گیاه میشود و از شسته شدن کود های خاک جلوگیری میکند.

نحوه سفارش

برای سفارش میتوانید با شماره تلفن 09981455496 تماس حاصل کنید تا شما را راهنمایی کنیم

شبکه اجتماعی خودآبیار ادیب :

تلگرام اینستاگرام ایتا باسلام روبیکا