درباره ی ما

چرایی محصول خودآبیار ادیب

ما با هدف حفظ نشاط و شادابی گل و گیاه خانگی تصمیم به تولید این محصول گرفتیم که با توجه به اینکه برخی از مشتریان بازار گل و گیاه افرادی هستند که به دلایل مختلف توانایی نگهداری مداوم از گل و گیاهان را ندارند، به طور مثال به دلیل مشغله کاری یا فراموشی امکان آبدهی منظم به گل و گیاه را ندارند و یا به دلیل رفتن به مسافرت گل و گیاه دچار خرابی میشود و یا به دلیل عدم دانش کافی با کم آبدهی یا زیاد آبدهی، گل و گیاه را دچار تنش کرده و به آن ها آسیب میرسد، این محصول را طراحی کردیم تا وظیفه آبیاری گل و گیاه را به آن بسپاریم بنابراین با تعبیه محصول خودآبیار در گلدان با توجه به نوع گل حدودا یک الی دو بار در ماه نیاز است آن را پر کنیم که با آبیاری هوشمند خود میتواند علاوه بر حفظ نشاط گل ها به رشد سریع آنها کمک کند.

خودآبیار هوشمند گل و گیاه ادیب

چه کار میتوانیم برایتان بکنیم ؟

با کمک خودآبیار هوشمند گلهای ادیب به راحتی میتوانید آبدهی گلها را به آن بسپارید و دیگر نگران تنش آبی، خرابی ناشی از آبدهی نامنظم، فراموشی آبدهی، سفر رفتن و … نباشید، وظیفه آبدهی به گلهای خود را به خودآبیار ادیب بسپارید.

این محصول از یک مخزن تاشونده آب، فیتیله نخی آبرسان و یک لوله انتقال آب به مخزن به همراه نشانگر موجودی آب طراحی شده است، به دلیل حالت انعطافی مخزن آب، قابل استفاده در انواع گلدان ها (با قطر و ارتفاع بیشتر از 20 سانتی متر) را دارد و بدون نیاز به برق و باطری میتواند آبیاری گل و گیاه خانگی را به عهده بگیرد.

با توجه به مخزن آب و فیتیله محصول، خاک گل یا گیاه همیشه در یک رطوبت مناسب قرار خواهد گرفت که این خود باعث نشاط و شادابی و کمک به رشد و زایش گیاه میشود و از شسته شدن کود های خاک جلوگیری میکند.

با توجه به ارزش افزوده ای که این محصول خلق میکند تمام خانواده ها، ادارات، سازمان ها و … که علاقه مند به گل و گیاه هستند میتوانند از این محصول استفاده کنند که علاوه بر افزایش عمر گل و گیاه ها و حفظ نشاط و شادآبی آنها نیز حداقل کار انسانی را دارد.

نظر مشتریان

بسیار ممنون از محصول شما

من یک کارمند هستم و خیلی به گل و گیاه علاقه دارم، ولی به علت نداشتن وقت کافی نمیتونم به گلها برسم و فراموش میکنم که کی به آنها آب دادم.

با محصول شما این مشکل من حل میشود

 

واقعا این یک محصول هوشمند است چرا که میتونم آبیاری گلهام رو به اون بسپارم و خیالم رو از آبدهی به گلها راحت کنم آخه فراموش میکنم کی به گلها آب دادم

من خیلی سفر میرم نمیتونستم گل و گیاه در خونه داشته باشم ولی با استفاده از این محصول میتونم یه عالمه گل بخرم و آبیاری آنها رو به اونها بسپارم

خودآبیار ادیب ممنونم